SZC logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203035/015 | 3024 Lőrinci, Kastélykerti út 1.

Intézmény logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum Március 15. Technikum Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 12.


HF

  Első hely a regionális versenyen!

  14 csapat részvételével zajlott Nagykállón a I. Regionális Középiskolai Rendészeti Csapatverseny. Az egésznapos programon a diákok nemcsak elméleti tudásukról adtak számot, de gyakorlati feladatokban is jeleskedtek.

  Első hely a regionális versenyen!
  Iskolánk csapata 1. helyezett lett az I. Regionális Rendészeti Csapatversenyen!
  A 14 csapatból - intézményünk Szűcs Dávid-Linn Niké-Fábián Dávid - összeállítású csapata 1.helyet ért el és egyben az Országos Rendőrfőkapitányság különdíjját is elnyertük! Valamint a Rendészeti Oktatási és Kiképző Központ különdíját is elhoztuk ami a legeredményesebb csapatnak járt!
  Gratulálunk nekik!
  Felkészítő tanáraik - elmélet: Kiss Endre, Rusznyák Lászlóné, - gyakorlat: Hatvani Ferenc.
  Eredmények:
  I. helyezés
  Heves Vármegyei SZC Március 15. Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Lőrinci)
  II. helyezés
  Kisvárdai SZC Csengeri Ady Endre Technikum és Kollégium (Csenger)
  III. helyezés
  Mátészalkai SZC Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  Különdíjak:
  A Rendészeti Oktatási és Kiképző Központ különdíja a legeredményesebb csapatnak
  Heves Vármegyei SZC Március 15. Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  Legeredményesebb Lövészet feladat különdíj:
  Északi ASzC Vay Ádám Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  Legeredményesebb Rendőrségi szakmai feladat különdíja:
  Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Technikum és Szakgimnázium
  Legeredményesebb rendőrségi rohampálya teljesítése különdíj:
  Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Technikum és Szakgimnázium

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Hatalmas siker a Diákprojekt versenyen

  Hatalmas siker a Diákprojekt versenyen

  Iskolánk csapata, Kiss Kata, Kovács Vivien Anna és Pasztercsák Lili, 2. helyezett lett! A helyezéssel 75ezer forint jár a csapatnak. 35 csapat versenyzett a projektjeivel. Ezenkívül a HiSchool Alapítvány a támogatásáról biztosította a csapatot, hogy az általuk készített játszószőnyeget a piacra tudják dobni, valamint a MOL is anyagi támogatást nyújt számukra. Nagyon büszkék vagyunk rájuk! Szívből gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Kocsisné Birkás Edit

  2024. máj. 25.


  KBE

  Tehetségfüzet

  Tehetségfüzet

  Tudományról Diákoknak Kíváncsiságból - Tehetségútlevél a felsőoktatásba versenyen résztvevő és helyezett diákjaink ma vehették át a publikációjukat tartalmazó Tehetségfüzetet. Versenyzőink: Aranyi Renáta Hajnalka, Kovács Vivien Anna, Oláh Zamfira Hanna, Takács Gréta. Szívből gratulálunk nekik és felkészítő oktatójuknak Kocsisné Birkás Edit -nek.

  2024. máj. 15.


  KBE

  Ballagás a Majorban

  Ballagás a Majorban

  Közel 120 diákunk ballagott el a gyönyörű májusi szombaton. A kastélyból indulva körbejárták az épületeket, majd az ünnepség helyszínére érkeztek, ahol egyenként egy kedves búcsú mondattal búcsúztak tőlük osztályfőnökeik.

  2024. máj. 4.


  KBE


  Partnereink

  SZC logo

  Heves Vármegyei Szakképzési Centrum


  Heves Vármegyei Szakképzési Centrum Március 15. Technikum Szakképző Iskola és Kollégium

  3024 Lőrinci, Kastélykerti út 1.

  Telefon: +36-37/388-455

  E-mail: admin@m15lorinci.hu

  OM azonosító: 203035/015

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2022/001462


  2024Heves Vármegyei Szakképzési Centrum Március 15. Technikum Szakképző Iskola és Kollégium